Zapisz się do newslettera i zgarnij rabat 10% na zakupy  Zapisz się
Darmowa dostawa od 119 PLN  [javascript protected email address] +48 732 728 888 
Darmowa dostawa od 119 PLN 
[javascript protected email address] +48 732 728 888 

Kim jesteśmy

Witamy Cię serdecznie w zmysłowym świecie sojowych świec Senua! Tutaj Edyta wraz ze swoim cudownym zespołem, który tworzą niezwykłe Kobiety. Tak, to te same Dziewczyny, które kojarzycie z ekologicznej drogerii Kopalnia Zdrowia z najlepszym naturalnym asortymentem!

Przyznajemy otwarcie, że jako Konsumentki jesteśmy surowe i wymagające. Sporo świec, które do tej pory spotkałyśmy na swojej drodze, spełniało większość naszych oczekiwań. Jednak nigdy w 100%. Zazwyczaj brakowało nam tego czegoś - dosłownie jakieś szczypty, która dopełni całość i sprawi, że dana świeca bez najmniejszego wyjątku oczaruje każdą z nas. Po wielu miesiącach rozmyślań stwierdziłyśmy jednoznacznie, że rozwiązanie jest tylko jedno. Edyta zdecydowała, że stworzymy własną markę świec sojowych “z duszą” - pasujących do wnętrz zarówno tych ciepłych, jak i surowych. O nietuzinkowym wyglądzie i o sensualnych zapachach. Zależało nam na tym, aby było twórczo i oryginalnie, a może nawet awangardowo?

Za każdą świecą sojową Senua stoi jakaś zmysłowa historia, owiana uczuciami, doznaniami, wyrazistymi chwilami. Bo takie właśnie jest życie, a my kochamy je celebrować i tą miłością do codzienności pragniemy zarazić także Ciebie. Życie jest tylko jedno i szybko przemija, więc zapraszamy Cię do naszego nowego sensualnego świata, w którym możesz czerpać z niego pełnymi garściami tak jak i my…Historie, które Ci przedstawiamy, można odczytać na różne sposoby. Jednak odpowiednie nuty zapachowe sprawiają, że wąchając daną świecę przeniesiesz się za każdym razem myślami do jakiegoś wybranego, wyjątkowego miejsca!

Tak więc…świece Senua są naprawdę niepowtarzalne. Nie tylko ze względu na zapach i opakowanie. Ich niezwykłość jest bardziej skomplikowana. Nad wyborem każdego zapachu czuwało przecież aż 5 bardzo wymagających Kobiet. Tworząc Senua zależało nam na tym, aby wybrać takie aromaty, obok których żadna z nas nie będzie w stanie przejść obojętnie - pomimo temperamentalnych i charakterologicznych różnic między nami. Pracowałyśmy nad tym, aby każdy detal dopieścić do granic naszych możliwości. Jeśli nas już znacie, to wiecie, że była to praca na najwyższych obrotach - dla Was ale także dla nas samych. To, co stworzyłyśmy, daje nam ogromną radość i satysfakcję z dobrze wykonanej kreacji.

W taki oto artystyczny sposób połączyłyśmy ze sobą nasze dusze. Z jeden strony jesteśmy pasjonatkami natury - tego, co piękne i wyjątkowe, ale przede wszystkim naturalne. Z drugiej strony zwracamy uwagę na detale i kochamy estetykę, a wysoką jakość traktujemy priorytetowo.

Nuty zapachowe stworzonych świec znamy na pamięć i mamy w głowie te wszystkie miejsca w Twoim domu, gdzie dana świeca będzie pasować wręcz idealnie. Jeśli nie wiesz, na którą świecę się zdecydować, napisz lub zadzwoń do nas. Sprawimy, że wybór będzie szybki i prosty. W doskonały sposób łączymy emocje z zapachami i wybierzemy dla Ciebie tę opcję, której Twoja dusza będzie w danym momencie potrzebować.

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Dołącz do zmysłowego świata Senua!

Odkryj z nami smak życia, którego piękno ukryte jest w tych najbardziej sensualnych detalach...

Świece Senua są wykonane z naturalnego wosku sojowego i posiadają drewniany knot.
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru produktów.
Nasze świece nie uwalniają toksycznych substancji i są bezpieczne dla zdrowia.
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania.
Możesz zwrócić zakupione produkty w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje