Zapisz się do newslettera i zgarnij rabat 10% na zakupy  Zapisz się
Darmowa dostawa od 119 PLN  [javascript protected email address] +48 732 728 888 
Darmowa dostawa od 119 PLN 
[javascript protected email address] +48 732 728 888 

Żyj z Senua!

Senua to zmysłowy świat pełen emocji, dobrej energii i przychylnych myśli. To krąg pozytywnych wibracji, które pozwalają odciąć się od przytłaczającej aury i przekuć ją w dobre doświadczenia. Postanowiłam wykreować go dla Ciebie po to, aby stworzyć przestrzeń, w której ciało, umysł i dusza będą dążyć do symbiozy i równowagi. Zmęczone ciało to znużony umysł. I vice versa. Przeciążony umysł to nadwyrężone ciało. Zaniedbujesz jedno, a po chwili przestaje działać drugie. Na pewno znasz ten stan, prawda?

Wszędzie wokół tłum, pęd, hałas, chaos informacyjny. Takie mamy czasy i trudno z tym polemizować. To nie oznacza jednak, że zniknęła przestrzeń, w której możemy systematyzować swoje emocje, wartości i priorytety oraz dążyć jednocześnie do rozwoju osobistego, opartego na wewnętrznej harmonii. Jak odnaleźć się w tym gąszczu bodźców, które kreują nasze codzienne samopoczucie? Jak osiągnąć równowagę w życiu i utrzymać zdrowe poczucie dobrostanu?

Zyj z SENUA

Otóż, ja to widzę tak. Zatrzymaj się na chwilę w Twoim ulubionym miejscu. Jestem bardzo ciekawa, co nim jest? Twoja sypialnia, jadalnia czy salon? Może ławka przy bulwarach wiślanych albo przydrożny kamień w pobliskim lesie? Nieważne, ale mam nadzieję, że takie miejsce już znasz. Zamknij oczy, weź kilka głębokich wdechów i wydechów. Postaraj się przez chwilę o niczym nie myśleć (wiem, wiem, to bardzo trudne zwłaszcza wtedy, gdy jesteś kobietą!). To taki restart dla Twojego umysłu – podobnie jak komputer, też czasem musi się wyłączyć, aby potem zadziałać dużo sprawniej, z podwójną siłą. Zadziałało? Teraz poświęć kilka chwil swoim emocjom. Skup się na tym, co w tym momencie czujesz? Radość, spełnienie, szczęście czy jednak smutek, lęk, rozczarowanie? A może Twoje myśli uciekają w stronę dobrych wspomnień lub w kierunku tego, co ma się przydarzyć Tobie w najbliższym czasie? Znów weź kilka głębokich wdechów i wydechów. Mając wciąż zamknięte oczy, wyostrz zmysł węchu i zastanów się, co tym razem odczuwasz. Woń męskich perfum ulatniający się z Waszej wspólnej łazienki, aromat ciasta unoszący się z kuchni, a może zapach skoszonej trawy lub opadłych liści? Poczuj tę wdzięczność za wszystko, co Cię otacza. Za to, że możesz żyć, doświadczać i kreować, a także kochać, uwielbiać, podziwiać. Po Twojemu i w Twoim stylu – w sposób, który lubisz najbardziej i który sprawia Ci przyjemność. Czy czujesz się teraz dużo lepiej?

Zyj z SENUA

Zyj z SENUA

O to właśnie mi chodzi. Ja również mam dynamiczne życie i doświadczam różne jego smaki. Bywa pięknie, ale czasami też mniej kolorowo. Bez względu na to, jak jest, znajduję momenty tylko dla siebie. Wyostrzam sensualnie wszystkie zmysły, sortuję emocje, praktykuję wdzięczność. Osładzam swoje życie poprzez drobne rzeczy i dobre chwile, które kolekcjonuję w pamięci i wracam do nich w tych trudniejszych momentach. Obcuję z naturą, która dostarcza mi cudne widoki i pozwala trenować sztukę harmonijnego oddechu na świeżym powietrzu. Na co dzień istotnie ważne są też dla mnie zapachy, które przy właściwym doborze wpływają na mój umysł w odpowiednio stymulujący sposób. Gdy jestem w lesie, stawiam na zapach relaksującej żywicy i kory. Przebywając nad wybrzeżem, zachwycam się zapachem morza. A będąc w domu...szukam w danym momencie takich nut, które ukoją moje nerwy, pozwolą mi się wyciszyć lub wręcz pobudzą do działania. Czy jest na to lepszy sposób, niż trafna stymulacja za pomocą dobrej jakości świecy sojowej? No przyznaj szczerze, czy życie nie potrafi być piękne i zmysłowe?

Ciąg dalszy historii nastąpi. Już wkrótce, gdy do repertuaru Senua dołączą kolejne niebanalne akcesoria…Czekacie na nie?

Edyta

Edyta

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i zgarnij   rabat 10%na pierwsze zakupy!

Dołącz do zmysłowego świata Senua!

Odkryj z nami smak życia, którego piękno ukryte jest w tych najbardziej sensualnych detalach...

Świece Senua są wykonane z naturalnego wosku sojowego i posiadają drewniany knot.
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru produktów.
Nasze świece nie uwalniają toksycznych substancji i są bezpieczne dla zdrowia.
Przyznajemy rabaty poprzez dostęp do naszego Programu Rabatowego
Pakujemy zakupione przez Ciebie produkty w ekologiczne opakowania.
Możesz zwrócić zakupione produkty w przeciągu 14 dni.

Nowości i promocje